Najlepšie filmy na Youtube, celé filmy zdarma

Občas si chceme vychutnať nejaký film zdarma. Najlepší výber a zároveň kvalita filmov je na predplatných službách ako napríklad Netflix alebo Amazon, no desiatky filmov sa dajú nájsť aj zdarma na youtube. Nie všetci si chcú predplatiť mesiac neobmedzeného pozerania filmov, ak majú možnosť si film pozrieť raz do mesiaca. Jednoducho sa to neoplatí.

Najlepšie filmy na youtube však ani zdaleka nemusia byť najlepšie. Na Youtube je malý výber a filmy nie sú v najlepšej FullHD kvalite. Väčšinou film na youtube zverejní tvorca prípadne distribútor, vtedy býva aj dobrá kvalita.

Strýko pripravil zoznam najlepších filmov, ktoré sa dajú pozerať zdarma na Youtube. Väčšinou s českým alebo slovenským dabingom.

Snáď ti výber filmu nespôsobí príznaky stresu. Ak hej, článok na tému ako sa zbaviť stresu by mohol byť ten pravý. A nepozeraj príliš dlho, pretože večer nebudeš mať dostatok spánkového melatonín hormónu, alebo nebudeš vedieť, ako zaspať rýchlo.

Ro(c)k podvraťáků | CZ 2006

Najlepší český film o muzikantoch, mafiánoch a zábave. Známy herec Jiří Mádl vo filme od režiséra filmov Snowboarďáci a Rafťáci. Čierna komédia o mladej rockovej kapele, ktorá sa nečakane ocitne tvárou v tvár podsvetiu a mafii.

Gympl | CZ 2007

Pouličné umenie a grafity v kultovom českom filme. Dej sa odohráva na gymnáziu v Prahe. Príbeh spoznania dvoch kamarátov a zdokonalovanie ich spoločného hobby. Okrem iného sú tu vtipné scény zo samotnej strednej školy, s ktorými sa dokážu stotožniť všetci, nie len teenageri.

Vejška | CZ 2014

Pokračovanie kultového filmu Gympl.

Ulovit Miliardáře | CZ 2009

Zaujímavý, občas divný no aj tak vtipný film. Vtipne vyobrazuje situáciu v politike a silu médií. Tento film treba brať s nadhľadom a dokáže sa nad ním zabaviť každý.

Instalatér z Tuchlovic | CZ 2016

Cesta do Lesa | CZ 2012

Kovář z Podlesí | CZ 2013

Cesta z Mesta | CZ 2000

Kamenný Most | CZ 1996

Praho, má lásko | CZ 2012

Štvanec IRA | CZ 2008

Underworld | CZ 2003

Toreador | CZ 2007

Svět podle Mallory | 2010

Habermannův mlýn | CZ 2010

Už tady nežijeme | CZ 2004

Mohlo by zaujímať: prírodné tabletky na prekrvenie mozgu a sústredenie, spánkový hormón melatonín, ako zaspať rýchlo do minúty aj keď sa nedá, príznaky stresu a ako sa ho zbaviť, ako sa píše zavináč

Načo je tento článok?

Tento článok poskytuje informácie na témy ako:

  1. Filmy zadarmo
  2. Online filmy na youtube
  3. Filmy na Youtube zadarmo
  4. Ako zaspať do dvoch minút
  5. Čo je to spánok
  6. Ako funguje spánok
  7. Prírodný doplnok na spánok
  8. Tabletky na spánok
  9. Doplnok na spanie bez chemikálií a nývykových látok
  10. a mnohé iné.

Ak si nenašiel odpoveď na svoje otázky, nehanbi sa napísať komentár. Článok veľmi rada rozšírim o ďalšie informácie, alebo odpoviem na konkrétne otázky.

Mnohé produkčné spoločnosti začali uplatňovať nový prístup a svoje filmy zverejňujú ako filmy zadarmo na YouTube bezplatne. Tento krok je strategickým pokusom osloviť širšiu divácku základňu, ktorá nemusí mať prístup k tradičným platformám na sledovanie alebo uprednostňuje pohodlie, ktoré ponúka YouTube. Voľným sprístupnením svojich filmov tieto produkčné spoločnosti nielenže zvyšujú svoj dosah, ale vytvárajú aj jedinečnú možnosť zapojenia divákov. Je to scenár, ktorý je výhodný pre obe strany, pretože diváci si môžu vychutnať plnohodnotné filmy bez akýchkoľvek nákladov, zatiaľ čo producenti získajú zvýšenú sledovanosť, popularitu a potenciálne príjmy z reklamy.

Tento model otvoreného prístupu však niekedy môžu komplikovať problémy s autorskými právami. Niektoré filmy môžu byť nakoniec stiahnuté z dôvodu nárokov na porušenie autorských práv, najmä ak subjekt, ktorý film zverejnil, nedisponuje potrebnými distribučnými právami. Zákony o autorských právach chránia záujmy tvorcov a držiteľov práv a zabezpečujú im kontrolu nad distribúciou a speňažením ich diela. V dôsledku toho, ak je film zverejnený bez príslušných povolení alebo licenčných zmlúv, môže byť predmetom odstránenia. To zdôrazňuje dôležitosť etických distribučných postupov v rámci odvetvia a poukazuje na pretrvávajúce výzvy týkajúce sa rovnováhy medzi dostupnosťou a ochranou autorských práv v digitálnom veku.

...

Michal Hudcovič

Šéfredaktor stryko.sk - Informácie zo sveta a zábava, vzdelávanie, nové zaujímavosti a zlepšovanie života.