Mužský scenár, keď je žena nasratá. Som tučná? Správne odpovede

Či už si muž alebo nie, poznáš to veľmi dobre. V šachu sa tomu vraví šach mat, v autoškole slepá ulička a vo vzťahu je to otázka ženy, na ktorú nie je správna odpoveď.

Muži, dostali ste sa niekedy do problémov so svojou polovičkou, keď ste sa správali racionálne? Nahnevalo ju to, že ste sa snažili odpovedať rozumne a citlivo? To sú veľké chyby!

Ale tieto chyby už robiť nemusíme! Vedci totiž vytvorili mužský scenár. Pomôžu vám udržať vašu ženu šťastnú tým, že jej poviete presne to čo chce počuť. Prejdeme si zopár bežnými situáciami, kde muži najčastejšie zlyhávajú. Poďme na to!

Pred hádkou ti možno pomôžu prírodné tabletky na sústredenie, pamäť a energie, o ktorých som písala nedávno.

1. Som tlstá?

Ženuška: Pribrala som. Tieto nohavice sú mi už veľké. Som tlstá?

Mužský scenár: Objektívne zväčšovanie rozmerov tvojho tela je doslova nereálne. Neverím vo vedu a matematiku, tým pádom určite nie si tlstá. Ty si tak odvážna.

2. Nahnevaná

Muž: Tak som to nemyslel, nechytaj ma za slovíčka!

Nahnevaná žienka: No určite! S ničím mi doma nepomáhaš! Nič nerobíš!

Mužský scenár: Vieš čo? Máš pravdu.

Súdiac podľa intenzity tvojich emócií a tvojej ochoty pomenovávať veci, ktoré robím zle, a ktoré vôbec nesúvisia s tým, o čom sme sa pôvodne bavili, súdim, že nemám pravdu. Prepáč. Všetko čo robím je nesprávne a takisto to, kto som od jadra môjho života je zle. Môžeš mi odpustiť aj napriek tomu, že moja existencia je neodpustiteľná?

3. Nový účes

Ostrihaná princezná: Páči sa ti môj nový účes?

Mužský scenár: Ó bože áno. Milujem ho oveľa viac, než tvoj predošlí účes, ktorý je zároveň rovný tomuto, pretože som si vždy myslel, že si tak krásna ako teraz aj napriek tomu že teraz si krajšia než kedykoľvek predtým. Jediná vec, ktorá mi môže odpútať pozornosť od tvojho krásneho účesu je hlboká a vesmírna krása tvojich nádherných očí. Oba naše životy sa určite zlepšia k lepšiemu, bez pochýb vďaka tvojmu novému účesu.

Všetko čo treba spraviť je prečítať ten správny scenár. Potom je už všetko jednoduché a bez problémov.

4. Nákup za mužove peniaze

Ženuška prichádzajúc z nákupného strediska: OMG zlatko, mala som tak super nákupný deň. Kúpila som si asi 11 nových outfitov.

Muž a majiteľ peňazí: Koľko ťa to stálo?

Ženuška: Minula som asi 1200€ ale všetko to bolo vo výpredaji, takže som ušetrila asi 250€.

Pyšný muž a jeho scenár: To znie veľmi rozumne. Minúť 1200 aby sa ušetrilo 250 je perfektný spôsob šetrenia peňazí. Bude mi cťou zaplatiť faktúru za kreditku a všetky tvoje ostatné kusy oblečenia, ktoré preťekajú z tvojich skríň už očividne nie sú využiteľné na nosenie kvôli časovej korózií a celkovej nestabilnosti pevnej hmoty. Takže som si istý, že všetky tvoje džínsy s vysokým pásom, ktoré si si kúpila z teba spravia modelku. Nemôžem sa dočkať, kým ťa v tom všetkom uvidím kráska.

Bude šťastná, pretože je hovoríš presne to, čo chce počuť.

5. Šéf pozerania TV

Muž: Mohli by sme dnes večer pozerať futbal? Hrá môj obľúbený tím.

Žena argumentistka: No neviem, dnes som si chcela pozrieť Titanic, chceš si to pozrieť so mnou?

Mužský scenár: Samozrejme si chcem s tebou pozrieť Titanic. Taktiež by sme si to mohli nahrať, aby sme to mohli niekedy pozrieť znovu, pretože to je taký hlboký a duchaplný film. Je to až moc silné na iba jedno pozretie a ten nátlak toho, že nikto nevie ako to dopadne je šialený. Dúfam, že tam bude dráma a že tam bude zápletka o láske, ktorá je úplne podobná realite. Teším sa na 3 hodiny pozerania fantastického príbehu, kde žena využíva muža a aby si tým nakoniec mohla vyplniť svoju duševnú prázdnotu. Nech to dopadne akokoľvek, verím, že láska zvíťazí. Už to ide? Pretože sa nemôžem dočkať.

Klinické štúdie potvrdili, že muži, ktorí používajú scenár majú doma o 97% menej problémov so svojimi partnerkami.

6. Svokrovci

Ženuška naplánovaná: Takže ku koho rodičom by sme mali ísť tieto Vianoce?

Mužský scenár: Čo za milú a otvorenú otázku zlatko. Keďže sme vždy išli ku tvojim rodičom za posledné 4 roky pochopiteľne znamená, že by sme mali ísť k vašim piaty rok po sebe. To znie ako veľmi fér voči mne. Moja rodina počká.

Mužské scenáre boli napísané hysterickými ženami, takže všetci vieme, že fungujú.

7. Domáce práce

Ženuška už 3. krát za dnes nahnevaná: Vynesieš ty niekedy odpadky?!

Mužský scenár: Ja som najhorší. Prepáč mi za nerešpektovanie tvojej božskosti tým, že som si myslel, že by si ich mohla aspoň raz vyniesť ty. Moje zlyhanie v prispôsobení sa rodovým úlohám, ktoré sú stereotypne mužské, zatiaľ čo MY odmietame, aby si bola držaná ako rukojemník čo i len jednou stereotypne ženskou úlohou ukazuje moju slabosť a charakter. Okamžite ich idem vyhodiť a hneď potom začnem skladať vyprané oblečenie, aby si sa tak mohla vyhnúť toxickej mužskosti a maskulinite. Nebuď idiot, ktorý hnevá svoju partnerku. Začni používať mužské scenáre ešte dnes! Držte sa chalani!

Ženy dokážu spôsobovať príznaky stresu, takže článok o tom, ako sa stresu zbaviť sa vám môže hodiť. Ak sa ti niekedy kvôli žene neprekrvuje mozog, mám pre teba prírodné tabletky na prekrvenie mozgu.

...

Michal Hudcovič

Šéfredaktor stryko.sk - Informácie zo sveta a zábava, vzdelávanie, nové zaujímavosti a zlepšovanie života.