Ako si vymazať účet na Instagrame, deaktivácia krok za krokom

Sociálne siete sa stali neoddeliteľnou súčasťou našich životov, ale sú chvíle, keď si chceme dať pauzu alebo svoje účty úplne vymazať. Ak chcete odstrániť svoj účet na Instagrame, ste na správnom mieste. Tu je návod krok za krokom, ako odstrániť Instagram:

Krok 1: Prihláste sa do svojho účtu

Otvorte aplikáciu Instagram na svojom mobilnom zariadení a prihláste sa do svojho účtu pomocou používateľského mena a hesla.

Krok 2: Prejdite na stránku „Odstránenie účtu“.

Na domovskej stránke Instagramu prejdite na svoj profil kliknutím na svoju profilovú fotografiu. Kliknite na tri čiary v pravom hornom rohu a potom kliknite na položku „Nastavenia“ v spodnej časti ponuky. Prejdite nadol a kliknite na „Help“ (Pomoc) a potom kliknite na „Help Center“ (Centrum pomoci). V Centre pomoci vyhľadajte položku „Odstrániť účet“ a z výsledkov vyhľadávania vyberte túto možnosť.

Krok 3: Vyberte dôvod vymazania účtu

Na stránke “ Odstrániť váš účet“ vás Instagram vyzve, aby ste z rozbaľovacej ponuky vybrali dôvod odstránenia vášho účtu. Vyberte dôvod, ktorý najlepšie zodpovedá tomu, prečo chcete odstrániť svoj účet.

Krok 4: Znovu zadajte svoje heslo

Po výbere dôvodu budete vyzvaní na opätovné zadanie hesla, aby ste potvrdili, že ste vlastníkom účtu, a autorizovali proces vymazania.

Krok 5: Kliknite na tlačidlo „Trvalo vymazať moje konto“.

Po opätovnom zadaní hesla kliknite na „Permanently delete my account“ (Trvalo vymazať moje konto), aby ste vymazali svoje konto Instagram.

Poznámka: Po vymazaní účtu sa váš profil, fotografie, videá, komentáre a sledovatelia natrvalo odstránia a nebudete môcť opätovne aktivovať svoj účet ani získať späť žiadne svoje údaje. Môžete ako alternatívu zvážiť archiváciu fotiek (takže sa nebudú zobrazovať na profile) a prepnutie účtu na súkromný.

Odstránenie účtu Instagrame je jednoduchý proces a pomocou tohto sprievodcu krok za krokom ho môžete vykonať jednoducho. Dôležité: po odstránení účtu stratíte všetky svoje údaje, preto sa pred pokračovaním uistite, že je to pre vás správne rozhodnutie.

Strýko

Strýko ti so všetkým pomôže a poradí. Prináša informácie zo sveta a rád ti pomôže. Poradí ti s nudou, učením, prezradí zaujímavosti a dá ti možnosť zlepšiť svoj život.