Ako si písať s ňou, písanie s dievčaťom, čo jej napísať

Prvé zoznámenie s dievčaťom môže byť zastrašujúce, ale nemusí. S trochou sebadôvery a s určitými pokynmi môžeš pripraviť správu, ktorá upúta jej pozornosť a začne konverzáciu. Tu je niekoľko tipov, ako poslať správu dievčaťu.

Začni priateľským pozdravom. Je dôležité, aby si hneď na začiatku vytvoril priateľský tón. Jednoduché „Ahoj“ je dobrý spôsob, ako začať, no pre zaujatie pokračuj, niečo sa spýtaj alebo jej napíš kompliment.

Spomeň niečo, čo máte spoločné. Ak ste sa s dievčaťom zoznámili cez kamarátov alebo máte spoločné záujmy, napíš jej to. Tým ukážeš, že sa o ňu zaujímaš a nepíšeš jej len náhodné správy.

V správe buď konkrétny. Vyhni sa neurčitým správam typu „Ako sa máš?“. Namiesto toho polož konkrétnu otázku alebo komentuj niečo, čo si si všimol na jej profile.

Zachovaj ľahkosť a hravosť. Chceš sa vyhnúť tomu, aby si v prvej správe pôsobil príliš vážne alebo agresívne. Udržuj konverzáciu ľahkú a hravú, aby sa cítila príjemne.

Neboj sa ukázať svoju osobnosť. Nechaj v správe vyniknúť svoj zmysel pre humor a osobnosť. Tým sa odlíšiš od ostatných, ktorí jej pravdepodobne tiež píšu.

Buď úctivý. Nezabudni byť vo svojich správach vždy úctivý. Vyhni sa akýmkoľvek poznámkam, ktoré by mohli byť vnímané ako urážlivé alebo neúctivé.

Nenechaj sa odradiť, ak ti neodpovie hneď. Dievčatá dostávajú veľa správ, takže je možné, že neodpovie hneď. Neber si to osobne a nevzdávaj sa príliš skoro.

Ak to zhrnieme, kľúčom k písaniu dievčaťu je byť priateľský, konkrétny a hravý. Udržuj konverzáciu ľahkú a ukáž svoju osobnosť, ale vždy buď úctivý. Vďaka týmto tipom budeš schopný písať si s ňou tak, že upútaš jej pozornosť a začneš dobrú a kvalitnú konverzáciu. Veľa šťastia!

...

Postupne sa v praxi naučíš ako filtrovať s dievčaťom.

Môže fungovať kamarátstvo medzi chalanom a dievčaťom?

Michal Hudcovič

Šéfredaktor stryko.sk - Informácie zo sveta a zábava, vzdelávanie, nové zaujímavosti a zlepšovanie života.