Ako na francúzsky bozk, francuzák

Francúzsky bozk alebo francuzák môže byť intímnym a vzrušujúcim zážitkom pre oboch partnerov. Vyžaduje si to veľa vášne, komunikácie a cviku. Ak sa chceš naučiť francúzsky bozk, tu je niekoľko tipov, ktoré ti pomôžu začať.

Buduj napätie

Predtým, ako sa pustíš do francúzskeho bozku, uisti sa, že ste obaja dobre naladení. Napätie buduj flirtovaním, držaním sa za ruky a vzájomným pohľadom do očí. Chceš sa uistiť, že sa ty aj tvoj partner cítite pohodlne a uvoľnene.

Začni pravidelným bozkom

Začni jemným a vášnivým bozkom na pery. Pomocou pier jemne preskúmaj ústa partnera/partnerky a venuj pozornosť reakcii.

Otvor ústa

Po niekoľkých sekundách pravidelného bozkávania jemne otvorte ústa a nechajtsvoj jazyk dotknúť sa partnerových pier. Nevtláčaj sa doň silou, len nechajte svoj jazyk jemne preskúmať pery a ústa.

Používaj jazyk

Keď partner otvorí ústa, jazykom preskúmaj jeho ústa. Krúživými pohybmi jazyka sa snaž napodobniť pohyby jazyka partnera. Nebuď príliš dôrazný a nezabudni dýchať nosom.

Kombinovanie

Neboj sa meniť techniku francúzskeho bozku. Môžeš meniť rýchlosť, tlak a intenzitu bozku, aby bol zaujímavý. Môžeš tiež použiť ruky na preskúmanie tela partnera alebo ho jemne potiahnuť za vlasy.

Komunikuj

Pri francúzskom bozkávaní je kľúčová komunikácia. Neboj sa partnera opýtať, čo sa mu páči, alebo mu povedať, čo sa páči tebe. Venuj pozornosť reči jeho tela a prispôsob tomu aj svoju techniku.

Cvičenie robí majstra a nikto to na začiatku nevie

Čím viac budeš trénovať, tým lepšie sa budeš bozkávať. Preto sa neboj experimentovať, skúšať nové veci a baviť sa pri tom! Ale hlavne bezpečne. Nezabudni, že nikomu to hneď zo začiatku moc nešlo. Práve takáto „nevinnosť“ môže byť pre partnera alebo partnerku dokonca ešte viac vzrušujúca.

Francúzsky bozk môže byť nádherným a intímnym zážitkom pre oboch zúčastnených partnerov. Dodržiavaním týchto tipov a techník sa môžeš naučiť bozkávať francuzákmi ako profesionál a užívať si všetku vášeň a vzrušenie, ktoré sú s ním spojené.

Strýko

Strýko Libertarián je človek, ktorý ti so všetkým pomôže a poradí. Prináša informácie zo sveta a rád ti pomôže. Poradí ti s nudou, učením, prezradí zaujímavosti a dá ti možnosť zlepšiť svoj život.