Ako na francúzsky bozk, francuzák – nezabudnuteľný bozkávač

Ach, umenie francúzskeho bozku. Francuzák je intímna, vášnivá a trochu záhadná technika, ktorá mnohých zaráža a iní ju chcú ovládať. Ale čo keby som vám povedal, že to nie je také zložité, ako sa zdá? Vezmite si mätu, uvoľnite sa a pripravte sa na ponorenie do úžasného sveta francúzskeho bozku.

Základy bozkávania francuzáka

Pochopenie anatómie bozku

Francúzsky bozk nie je len o perách. Zahŕňa jazyk, zuby a jemnú rovnováhu pohybov. Základom je, samozrejme, jazyk – je to to, čo odlišuje francúzsky bozk od obyčajného puknutia. Nezabudnite však, že kľúčom je rovnováha. Príliš málo jazyka a je to len pukanie; príliš veľa a môže to byť ohromujúce.

Rešpekt a súhlas

V prvom rade sa vždy uistite, že vášmu partnerovi myšlienka francúzskeho bozku vyhovuje. Komunikácia je kľúčová v každom aspekte vzťahu vrátane bozkávania. Súhlas je sexy, nezabudnite na to.

Ako sa pripraviť na francúzsky bozk

Svieži dych a hygiena

Svieži dych je predpokladom každého bozku, najmä francúzskeho bozku. Vyčistite si zuby, použite ústnu vodu a zvážte mätový cukor alebo žuvačku. Nič nie je tak nepríjemné ako zlý dych počas intímnej chvíle.

Zjemnenie a zvlhčenie pier

Popraskané alebo suché pery môžu tiež odradiť. Pravidelne si pery hydratujte, aby boli jemné a príťažlivé. Balzam alebo lesk na pery dokážu zázraky.

...

Technika francúzskeho bozku

Zaujatie správnej polohy

Dbajte na to, aby ste mali hlavy naklonené opačným smerom, aby sa vaše nosy nestretli. Tento malý, ale významný pohyb pripraví pôdu pre hladký a pohodlný francuzák.

Začiatok

Začnite jemným a pomalým bozkom na pery. Tým navodíte atmosféru a pripravíte seba aj partnera na to, čo bude nasledovať.

Hlavná udalosť

Pomaly zavádzajte svoj jazyk do partnerových úst a jemne ho skúmajte. Pohybujte sa pomaly a jemne a postupne ho zintenzívňujte, ako bude bozk postupovať. Nezabudnite, že je to tanec, nie zápas.

Francuzák - ako sa bozkávať francuzák, návod, a tipy a triky

Tipy na francúzsky bozk pre pokročilých

Používajte ruky

Pri francúzskom bozku môžu zohrávať dôležitú úlohu aj vaše ruky. Držte tvár svojho partnera alebo nechajte svoje ruky putovať po jeho chrbte či ramenách. Tento dodatočný kontakt môže zvýšiť intimitu a vášeň bozku. Dobré miesta pre ruky môžu byť aj boky alebo krk.

Pozor na sliny

Áno, francúzsky bozk zahŕňa určitú výmenu slín, ale to neznamená, že by sa váš partner mal cítiť ako v bazéne. Snažte sa občas prehltnúť, aby ste zabránili nadmernému hromadeniu slín.

Variácie v pohybe

Nepohybujte jazykom len dovnútra a von. Skúste krúžiť partnerovým jazykom alebo dokonca jemne sacími pohybmi. Nech sú pohyby rôznorodé, aby boli stále vzrušujúci.

Porozumenie reči tela

Interpretácia znakov

Venujte pozornosť reči tela svojho partnera. Ak sa stiahne alebo sa zdá byť nepríjemný, spomalte alebo úplne prestaňte.

Reagovanie na signály pri francuzáku

Podobne reagujte aj na pozitívne signály. Ak váš partner reaguje nadšene, ste na dobrej ceste.

Keď veci nejdú podľa plánu

Riešenie nepríjemností

Nie každý francúzsky bozk bude dokonalý, a to je v poriadku. Ak si narazíte nosy, zasmejte sa tomu a pokračujte. Nepríjemné chvíle sú súčasťou procesu.

Učenie sa zo skúseností

Každý neúspešný bozk je príležitosťou na učenie a zlepšenie. Nenechajte sa odradiť, pokračujte v cvičení a zvládnete to.

Výbava a nástroje na budúce francuzáky

Zhrnutie

Neexistuje žiadny definitívny návod na dokonalý francúzsky bozk, pretože do veľkej miery závisí od osobných preferencií a chémie. Ale s rešpektom, komunikáciou a trochou praxe môžete túto intímnu formu umenia zvládnuť. Pamätajte, že francúzsky bozk, rovnako ako akýkoľvek iný aspekt vzťahu, by mal byť príjemný pre vás aj pre vášho partnera.

Je francuzák bezpečný?

Francúzsky bozk je vo všeobecnosti bezpečný, ale môže šíriť určité choroby. Vždy dbajte na dobrú ústnu hygienu a súhlas oboch strán.

Ako sa môžem zlepšiť vo francúzskom bozkávaní?

Cvičenie robí dokonalosť. Venujte pozornosť signálom a preferenciám svojho partnera. Neponáhľajte sa, venujte tomu čas a uistite sa, že sa cítite pohodlne.

Čo mám robiť s rukami počas francúzskeho bozku?

Používajte ruky na umocnenie zážitku. Držte partnerovu tvár, vchádzajte mu do vlasov alebo mu ich nechajte putovať po chrbte či ramenách.

Čo ak sa môjmu partnerovi nepáči môj štýl bozkávania?

Kľúčom k úspechu je komunikácia. Požiadajte o spätnú väzbu a buďte otvorení zmenám. Každý má iné preferencie a to je v poriadku.

Čo ak sa mi nepáči francúzsky bozk?

To je úplne v poriadku. Nie každý má rád francúzsky bozk. Oznámte partnerovi svoje preferencie.

Francúzsky bozk alebo francuzák môže byť intímnym a vzrušujúcim zážitkom pre oboch partnerov. Vyžaduje si to veľa vášne, komunikácie a cviku. Ak sa chceš naučiť francúzsky bozk, tu je niekoľko tipov, ktoré ti pomôžu začať.

Buduj napätie

Predtým, ako sa pustíš do francúzskeho bozku, uisti sa, že ste obaja dobre naladení. Napätie buduj flirtovaním, držaním sa za ruky a vzájomným pohľadom do očí. Chceš sa uistiť, že sa ty aj tvoj partner cítite pohodlne a uvoľnene.

Je to súčasťou Rizzu – zisti čo je rizz v článku o význame slova rizz.

Začni pravidelným bozkom

Začni jemným a vášnivým bozkom na pery. Pomocou móla jemne preskúmaj ústa partnera/partnerky a venuj pozornosť reakcii.

Otvorené ústa

Po niekoľkých sekundách pravidelného bozkávania jemne otvorte ústa a nechajtsvoj jazyk dotknúť sa partnerových pier. Nevtláčaj sa doň silou, len nechajte svoj jazyk jemne preskúmať pery a ústa.

Používaj jazyk

Keď partner otvorí ústa, jazykom preskúmaj jeho ústa. Krúživými pohybmi jazyka sa snažte napodobniť pohyby jazyka partnera. Nebuď príliš dôrazný a nezabudni dýchať nosom.

Kombinovanie

Neboj sa meniť techniku francúzskeho bozku. Môžeš meniť rýchlosť, tlak a intenzitu bozku, aby bol zaujímavý. Môžeš tiež použiť ruky na preskúmanie tela partnera alebo ho jemne potiahnuť za vlasy.

Komunikuj

Pri francúzskom bozkávaní je kľúčová komunikácia. Neboj sa partnera opýtať, čo sa mu páči, alebo mu povedať, čo sa páči tebe. Venuj pozornosť reči jeho tela a prispôsob tomu aj svoju techniku.

Cvičenie robí majstra a nikto to na začiatku nevie

Čím viac budeš trénovať, tým lepšie sa budeš bozkávať, po chvíli budeš majster francuzákovač. Preto sa neboj experimentovať, skúšať nové veci a baviť sa pri tom! Ale hlavne bezpečne. Nezabudni, že nikomu to hneď zo začiatku moc nešlo. Práve takáto „nevinnosť“ môže byť pre partnera alebo partnerku dokonca ešte viac vzrušujúca.

Francúzsky bozk môže byť nádherným a intímnym zážitkom pre oboch zúčastnených partnerov. Dodržiavaním týchto tipov a techník sa môžeš naučiť bozkávať francuzákmi ako profesionálmi a užívať si všetku vášeň a vzrušenie, ktoré sú s ním spojené.

Ak ešte len rozmýšľaš o budúcej situácií, môžeš pozrieť článok najlepší alkohol a výbava na romantiku

Michal Hudcovič

Šéfredaktor stryko.sk - Informácie zo sveta a zábava, vzdelávanie, nové zaujímavosti a zlepšovanie života.