Flirtovanie s mužom môže byť nervy drásajúca skúsenosť, najmä ak na to nie si zvyknutá. Nemusí to však byť náročná úloha! S trochou sebadôvery, pozitívnym prístupom a niekoľkými základnými tipmi sa môžeš naučiť flirtovať s chlapom a urobiť trvalý dojem.

Nadviaž očný kontakt

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako niekomu prejaviť záujem, je nadviazať s ním očný kontakt. Keď zachytíš jeho pohľad, podrž ho niekoľko sekúnd a potom odvráť zrak. Niekoľkokrát to zopakuj, aby si mu dala najavo, že máš záujem o sociálnu interakciu.

Usmievaj sa

Úsmev je jednou z najpríťažlivejších vecí, ktoré môže človek nosiť. Ak vidíš, že sa na teba pozerá, venuj mu široký úsmev, aby si mu dala najavo, že ho rada vidíš.

Používaj reč tela

Reč tela môže povedať oveľa viac ako slová. Postav sa rovno, nadviaž očný kontakt a pri rozhovore sa k nemu mierne nakloň. Tieto gestá naznačujú, že si otvorená a zaujímaš sa o to, čo chce povedať.

Pochváľ ho

Každý má rád komplimenty, hlavne muži, ktorí ich všeobecne dostávajú oveľa menej, preto sa neboj mu nejaký zložiť. Uisti sa však, že je úprimný a nie príliš prehnaný. Ideálne mu pochváľ niečo, čo sám dokázal a čo má pod kontrolou. Či už nejaký úspech, outfit alebo aj účes.

Buď hravá

Flirtovanie spočíva v hravosti a zábave. Jemne ho podpichuj, žartuj a neber sa príliš vážne. Všímaj si, či ti nejaké hravé podpichovanie aj vráti späť.

Buď sebavedomá

Sebavedomie je pri flirtovaní kľúčové. Neboj sa ukázať svoju osobnosť a daj mu najavo, kto si.

Počúvaj

Počúvanie je rovnako dôležité ako rozprávanie. Ukáž mu, že ťa zaujíma to, čo chce povedať, tým, že ho budeš aktívne počúvať a reagovať.

Nezabudni, že flirtovanie by malo byť zábavné a odľahčené. Nebuď príliš vážna a nevyvíjaj na seba príliš veľký tlak. S týmito tipmi budeš na správnej ceste k flirtovaniu s chlapcom!

...

Michal Hudcovič

Šéfredaktor stryko.sk - Informácie zo sveta a zábava, vzdelávanie, nové zaujímavosti a zlepšovanie života.