POZOR! Hrozí ti, že už budeš konečne normálne zaspávať!!!

Trápi ťa niečo? Vidím, že si tu, takže áno, trápi ťa to. Viem aj čo, lebo to trápilo aj mňa. Už ma to netrápi. Mám pre teba príjemné prekvapko! 

Viem aké hrozné to je. Nechcem, aby tak ešte niekto trpel. Najlepšie čo som kedy spravil, vyriešil svoj problém. Daj mi len jednu minútku. Vyriešime ho aj tebe! 

Ako prvé utri slzy, a priprav sa, lebo ti ideme zmeniť život.

Zase pozeráš na internete ako zaspať? Bol som tam aj ja. Prvý krát, alebo hľadáš viac krát do mesiaca? Mám to za sebou. Je to peklo a priniesol som ti z neho riešenie. 

Viem, aké zlé to je a nechcem, aby sa ti to stále opakovalo. Daj mi len minútku a konečne sa toho prekliatia zbavíš. 

Kiežby som o tom vedel skôr.

Keď človeku dovolí hlava krásne rýchlo zaspať :

  • Deň plný energie
  • Spravíš všetko čo potrebuješ
  • Žiadna únava, len dobrá nálada
  • Nikto ťa len tak nerozhodí, nič ťa nenahnevá
  • Doslova radosť, že sa ti parádne spalo
  • Krásny deň, pochvália ťa, dobre sa zabavíš s ostatnými, spravíš čo ťa baví.

No, lenže niektorí nevieme zaspať, že? Kto to vymyslel? PREČO?!!

Ľudia alebo myšlienky? To sú 2 najčastejšie príčiny. Buď ti cez deň spravia nervy ľudia, vystresujú a nahnevajú ťa. 

Alebo ti v hlave lietajú myšlienky. Už si rozmýšľal nad tým pekným človekom, čo tam vtedy kráčal. Už máš premyslené, ako minieš tie milióny, ktoré už čoskoro zarobíš. A vieš už, kto ťa nemá rád a čo s ním urobíš. To sú myšlienky tvojho podvedomia a nič moc s nimi nespravíš.

No kvôli slabému spánku sa ti na ďalší deň spravia ešte väčšie nervy, a ešte viac myšlienok v hlave. Čiže, aby sa ti rýchlo zaspalo, musíš rýchlejšie zaspať. Wau, pekne, toto je najlepší článok v histórií s takým primitívnym humorom, veď to ani nie je smiešne.

Áno viem, a viem aj aké je nevedieť zaspať. Viem aj ako to vyriešiť. Hneď ti poviem, ale ešte toto dočítaj, veď hovoríš, že je to dôležitý problém, ktorý ti ničí život:

V noci rozmýšľaš nad… nad čím? Že chceš vždy zaspať rýchlo a normálne? Lebo to bol môj prípad. Nevedel som zaspať, ale chcel som. Lebo nezaspať je najväčšia blbosť, ktorú niekto vymyslel. Stále musí niekto stresovať cez deň. Stále tie blbé myšlienky lietajú z podvedomia. Nie je to tvoja chyba, podvedomie nie si ty, a keď ti strieľa do hlavy myšlienky jednu za druhou, často nepomôže meditácia ani akupunktúra a dýchanie, čo píšu v článkoch.

Keď mám horúčku a bolí ma hlava? Čo? Dám si meditáciu, akupunktúru, dýchanie vojenskou metódou áno? Hah, no jasné, nie. Dám si tabletku na bolesť hlavy a mám pokoj.  

Naozaj si o tomto probléme čítaš články? Takže je to problém a hľadáš odpovede? Dobre robíš. Dobrý človek rieši svoje problémy, pre takých píšem články rád. Lebo viem, že keď niekto rieši svoje problémy, chce ich vyriešiť čo najlepšie a už natrvalo. Neuspokojí sa s blbosťami a problémy rieši už aj do budúcna, aby prestali. A to je najlepšia vlastnosť.

Už nikdy dlhé zaspávanie, potenie a prevaľovanie v posteli. Žiadne nepríjemné a smutné rozmýšľanie a zlá nálada na ďalší deň. Žiadne choroby spojené s nekvalitným spánkom.

Potom je spánok dlhší a kvalitnejší. Ráno je oveľa lepšie a plné energie. Celý deň konečne normálne sústredenie a vnútorný mier – veď vieš aký. Ten pocit, že všetko je v poriadku. Zlé myšlienky sa celý deň ani neukážu. 

A čo tvoji známi? Aj sa machrujú, že vedia rýchlo spať? Alebo je to na nich vidieť? Majú dobré výsledky, lepšiu náladu, menej nervov počas dňa, aj viac energie? No áno. Veď kto by nemal. Kvalitný spánok aj rýchle zaspanie je základ spokojných dní. 

Ale tri hodiny prevaľovania v posteli? To je presný opak spokojných dní. Keby o tom natočia film, tak je to ten najhorší horor. Všetko dopotené, horúci vankúš stále, žiadna poloha nesedí, myšlienky v hlave jedna za druhou. Veď to nie je normálne už, extrémne to škodí psychike človeka. Je to len otázka času a takéto dlhé zaspávanie niekoho už načisto prepne.

Už ťa nebavia tie nekonečné hodiny vrtenia v posteli a toho mučenia? 

Máš to tu. Toto je to tajomstvo tvojich kamarátov. Nie každý má gény a nie každý má celý život kľud a pohodičku. Pre nás ostatných je tu toto. Ale ok, prírodné a vhodné aj na dlhodobé užívanie. Síce hej, máš pravdu, najlepšie je to používať pre ťažké noci, ako je táto a budú ďalšie.

Ver, že toto ti do budúcna ušetrí extrémne veľa času. Ležíš len tak v posteli a je ti zle. Nech je ti dobre už konečne.

Je to na tebe či to bude posledný článok o našom probléme. Riešil som to s viacerými kamarátmi, a viem, že ak nechceš tie články o dychových cvičeniach a vojenských metódach, toto je to najlepšie riešenie, pokým sa ti to v živote trochu ukľudní.

Chceš to vyriešiť? Tak si konečne na správnom mieste. Vyriešime to HNED a NAVŽDY, nie za týždeň ani za mesiac. To zas budeš hľadať články na internete a ľutovať, že nevieš zaspať.

Objednal som si to tiež v noci. Krásne som buval s vedomým, že nabudúce nikdy nemusím trpieť v posteli. Toto bola moja naj investícia v živote.

PS: Počúvaj, naozaj ti nezávidím to zaspávanie. Pamätám si aké hrozné som to mal ja. Na tomto odkaze je pre teba pripravená 30% zľava. Tak nech už patríš medzi nás, rýchlo zaspávačov 😉 Podľa mňa ťa bude viacej stáť dlhé zaspávanie, než takéto riešenie.

Je to čisto prírodný doplnok vyrobený v ČESKU. Vhodný aj dlhodobo, žiadna závislosť, unikátny bylinkový prípravok, vďaka ktorému zabudneš, aké to je dlho zaspávať. Extrémne zlepšuje aj kvalitu spánku. Nič lepšie, čo má takú bezpečnosť a účinnosť neexistuje.

Vie ti prísť už na druhý deň, všetko máš vybavené bez starostí.