Podpora projektu

Ďakujeme za návštevu a čítanie obsahu. Možno si všímaš, že na webe stryko.sk nie sú žiadne bannerové reklamy.

Nič nebliká, žiadne popupy, žiadne animácie. V článkoch sa môže vyskytnúť produkt placement s odkazmi na konkrétne produkty. O tom viac na konci textu.

Náklady projektu sú prenájom domény, hostingu a softwareu. Taktiež odmeňovanie členov redakcie – za písanie článkov, vytvárenie príspevkov na sociálne siete, a vytvárenie obrázkov pre články, tabuliek a grafov.

Najtvrdšie je písanie autorských článkov, pretože;

  • výskum pre písanie pozostáva často z researchu vo viacerých jazykoch z desiatok zdrojov, čítania kníh a hodín materiálov
  • kreativita ohľadom analógií, prirovnaní a metafor
  • samotné písanie tisícok slov

Ako podporím projekt STRYKO.sk ?

1. Darovanie, donate

Donaty aktuálne prijímame len v kryptomenách.

Bitcoin: bc1q0frazmnfnguqek020p58vq9k4hlyt5n030vwkw

Litecoin: MEuyqroehr8LXrR3BnmJJAoZQMgcbaxt6d

Ethereum: 0xA98524Add1Eeb8214F24023b0CE772d4eEdb52EA

Cardano: addr1q8e770en0taryznjpmtt55h9zf7kwj078j46s4fh0pa7wtpfzxz4k88cdksrp9n4f2vtd5deup2qfn0h73d8tc4tte7snl9fff

BAT:
Ak používaš prehliadač Brave Browser, môžeš poslať TIP v BAT tokenoch.

Každý cent nám pomôže ❤️.

2. Podpora hlavných partnerov

Našim hlavným partnerom je aktuálne malá slovenská firma SoapFreaks.

Je to kozmetická dieľňa a chalani na Myjave vyrábajú prírodné mydlá, hydratačné krémy, balzamy na pery a ďalšie pochutiny. Mimochodom, ich balzam na pery je úplne z iného sveta, kto ho skúsil, zistil, že žiadny iný sa kvalitou nechytá.

Cez e-shop sa dá nakupovať aj bezobalovo, všetky produkty sú 100% prírodné, mnohé sú vegánske, vyrobené ručne a s láskou.

Utekaj sa k nim pozrieť, ocenia si každú návštevu.

3. Nákup produktov cez naše odkazy

Nemáme bannerovú reklamu, cielenú ani necieľenú od reklamných sietí. Nič tu u nás nebliká, nepípa, nezavadzá a ani sa neotvárajú nové okná, tzv. pop-upy.

Namiesto toho sú v niektorých článkoch affiliate odkazy na konkrétne produkty, ktoré súvisia s témou článku, prípadne je celý článok o konkrétnych produktoch.

Snažíme se, aby vždy súviseli s článkom a aby mali pre väčšinu čitateľov pridanú hodnotu. Väčšina produktov je vyskúšaná redakciou stryko, pretože chceme propagovať len vyskúšané a funkčné produkty.

Pochopiteľne, takáto hodnota a funkčnosť produktov je hodnotená subjektívne redakciou, takže nemusia byť vhodné pre každého.

Produkty, na ktoré web stryko odkazuje sú vždy 3. strany a web stryko nenesie žiadnu zodpovednosť za dodržanie zmluvných podmienok predaja, kvality výrobku alebo správne používanie.

stryko.sk civilistom nepredáva žiadny produkt.